Odoo • Paveikslėlis ir tekstas

ELICA 36 mėn. garantijos suteikimo sąlygos

Standartinė garantija ELICA prietaisams yra 24 mėnesiai nuo pirkimo datos. Tiekėjas UAB PRENTA savo ruožtu suteikia papildomą 12 mėnesių garantiją, arba iš viso 36 mėnesių garantiją šiomis sąlygomis :
- 36 mėnesių garantija suteikiama tik Pirkėjui įsigytą prietaisą užregistravus, t.y pilnai užpildžius formą puslapyje adresu http://e.prenta.lt/warranty.
- Užregistruoti prietaisą pratęstai garantijai galima per 90 d. nuo prietaiso įsigijimo dienos.
- Pratęsta 36 mėn. garantija galioja tik prietaisams, pirktiems nuo 2023.04.17 ir vėliau.
- Pratęsta garantija galioja Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.
- Pratęsta garantija galioja tik prietaisams, kuriuos į Lietuvą, Latviją ar Estiją importavo UAB PRENTA, kaip vienintelis oficialus ELICA atstovas Baltijos šalyse. Elica produktams pirktiems ne iš UAB PRENTA ar jos tiesioginių partnerių, pratęsta garantija negalioja.

SVARBU: Garantija nepratęsiama šiems ELICA produktams: APLOMB/LIXA/SHADE/SHEEN/SHIRE/SHIVER/SHY/STILL.
NIKOLATESLA modeliams suteikiama atskira 60 mėn. gamintojo garantija su registracija: www.elica.com.


- UAB PRENTA suteikia prietaisui 36 mėnesių garantiją nuo pardavimo pirkėjui dienos, kurią patvirtina kasos aparato kvitas ir/arba PVM sąskaita faktūra, kuriuose nurodytas prietaiso pavadinimas ir modelis. Garantija galioja tik naudojant prietaisą namuose nekomerciniams asmeniniams buitiniams poreikiams tenkinti. Garantinį remontą nemokamai atlieka UAB PRENTA arba įgaliota buitinės technikos remonto įmonė vartotojo namuose arba taisykloje.


Garantija negalioja, jei prietaiso defektai atsirado:
- transportuojant;
- netinkamai sumontuojant ir prijungiant;
- neatsargiai ir netinkamai naudojant bei blogai prižiūrint;
- nesilaikant naudojimo instrukcijos;
- dėl nuo gamintojo nepriklausančių priežasčių (maitinimo įtampos pokyčių, jos dažnio svyravimų, gamtos reiškinių ir stichinių nelaimių, gyvūnų, vabzdžių ir pan. poveikio, netinkamos kokybės vandens, ne tam skirtų cheminių ir kitų medžiagų naudojimo);
- jei prietaisas buvo sumontuotas ir prijungtas nesilaikant instrukcijos reikalavimų;
- jei prietaisą remontavo UAB PRENTA neįgaliota buitinės technikos remonto įmonė;
- buvo pakeista prietaiso konstrukcija;
- pašalintas, neįskaitomas arba pakeistas prietaiso serijos numeris.


Taip pat garantija netaikoma: įbrėžimams, įtrūkimams ir panašiems mechaniniams išoriniams pažeidimams, atsiradusiems naudojant prietaisą, dalims, kurios normaliai susidėvi naudojant prietaisą ir jų darbo trukmė priklauso nuo prietaiso naudojimo intensyvumo: filtrams, lemputėms, maitinimo elementams, dalims iš stiklo, keramikos, tekstilės ir popieriaus, plastmasinėms dalims, kurių padėtis keičiama rankomis (valdymo rankenėlėms, valdymo mygtukams, rankenoms, stalčiukams, laikikliams ir pan.), apsaugos įrangai (srovės saugikliams, termo ir hidro apsaugoms). Garantine priežiūra nelaikomi tokie darbai kaip prietaiso reguliavimas, valymas ir kt., kurie aprašyti prietaiso naudojimo instrukcijoje, prietaiso prijungimas, išmontavimas prieš remontą ir sumontavimas, kai tam reikia sugaišti daugiau kaip 30 min.

*Užpildęs formą Pirkėjas el. paštu gaus pratęstos garantijos sertifikatą, kuris bus laikomas galiojančiu jei Pirkinys atitiks visas aukščiau išvardintas sąlygas.

PRATĘSTOS GARANTIJOS REGISTRACIJOS FORMA