PATARIMAI

Jums tikrai nereikia išmanyti visko apie buitinę techniką ar elektroniką! Esame pasiruošę atsakyti į visus jūsų klausimus – kaip išsirinkti, į ką atkreipti dėmesį, patarsime ir įsigilinsime į tai, kas geriausiai tiktų jūsų poreikiams. Jau daugiau nei 13 metų kasdien plečiame savo žinias ir norime sukaupta patirtimi pasidalinti su jumis. Informaciją nuolat atnaujiname ir pildome, siekdami padėti jums priimti geriausius sprendimus. Jei norite pasikonsultuoti dėl specifinių prekių, kreipkitės elektroniniu paštu info@24take.lt ar telefonu +370 685 51562 ir mūsų specialistai pateiks jums tinkamiausią sprendimą!

Odoo - Pavyzdys 1 trims stulpeliams

Kas yra energetinė klasė ir kaip keitėsi jų ženklinimas?

Apie tai, kas yra energetinė klasė, kuo skiriasi jų ženklinimas, kas pavaizduota buitinės technikos energetinio efektyvumo  etiketėse ir kodėl svarbu tai žinoti – vienoje vietoje!

Odoo - Pavyzdys 1 trims stulpeliams

Skirtinga šaldymo technika - išsirink sau tinkamiausią

Šiame gide pristatome šaldymo įrangos tipus ir aptariame esminius jų išskirtinumus - detalesnę informaciją apie kiekvieną iš jų galėsite rasti kituose straipsniuose.  

Odoo - Pavyzdys 3 trims stulpeliams

7 patarimai kaip sumažinti elektros išlaidas šaldytuvui  

Straipsnyje pateikiami elementarūs patarimai, kurie gali padėti sutaupyti keliasdešimt eurų už šaldytuvo sunaudojamą elektros energiją per metus!

Odoo - Pavyzdys 3 trims stulpeliams

Kaip taupyti elektros energiją namuose?   

Paprasti patarimai, kurie padės jums sumažinti elektros energijos sąskaitas – mažus įpročius paverskite dideliais pokyčiais!   

Odoo - Pavyzdys 3 trims stulpeliams

Maisto gaminimo technika – kokią orkaitę rinktis?    

Šiame straipsnyje apžvelgiame skirtingus orkaičių tipus, galimus dydžius ir funkcionalumus. Išsirinkite tinkamiausią sau!

Odoo - Pavyzdys 3 trims stulpeliams

Dažniausiai užduodami klausimai: skalbyklės       

Norime pasidalinti savo patirtimi su jumis – aptariame dažniausiai klientų užduodamus klausimus apie skalbykles.  

Odoo - Pavyzdys 3 trims stulpeliams

Dulkių siurblių tipai – kaip išsirinkti?       

Kaip nepaklysti pasirinkimų gausoje ir išsirinkti tinkamiausio tipo prietaisą? Daugiau skaitykite pateiktame gide.  

Odoo - Pavyzdys 3 trims stulpeliams

Kaip išsirinkti dulkių siurblį? Charakteristikos    

Šiame straipsnyje aptariame galingumą, filtravimo sistemas ir kitus  aspektus, kuriuos svarbu įvertinti ieškant jums geriausiai tinkančio prietaiso.