PATARIMAI

Jums tikrai nereikia išmanyti visko apie buitinę techniką ar elektroniką! Esame pasiruošę atsakyti į visus jūsų klausimus – kaip išsirinkti, į ką atkreipti dėmesį, patarsime ir įsigilinsime į tai, kas geriausiai tiktų jūsų poreikiams. Jau daugiau nei 13 metų kasdien plečiame savo žinias ir norime sukaupta patirtimi pasidalinti su jumis. Informaciją nuolat atnaujiname ir pildome, siekdami padėti jums priimti geriausius sprendimus. Jei norite pasikonsultuoti dėl specifinių prekių, kreipkitės elektroniniu paštu info@24take.lt ar telefonu +370 685 51562 ir mūsų specialistai pateiks jums tinkamiausią sprendimą!

Odoo - Pavyzdys 1 trims stulpeliams

Kas yra energetinė klasė ir kaip keitėsi jų ženklinimas?

Apie tai, kas yra energetinė klasė, kuo skiriasi jų ženklinimas, kas pavaizduota buitinės technikos energetinio efektyvumo  etiketėse ir kodėl svarbu tai žinoti – vienoje vietoje!

Odoo - Pavyzdys 1 trims stulpeliams

Skirtinga šaldymo technika - išsirink sau tinkamiausią

Šiame gide pristatome šaldymo įrangos tipus ir aptariame esminius jų išskirtinumus - detalesnę informaciją apie kiekvieną iš jų galėsite rasti kituose straipsniuose.  

Odoo - Pavyzdys 3 trims stulpeliams

7 patarimai kaip sumažinti elektros išlaidas šaldytuvui  

Straipsnyje pateikiami elementarūs patarimai, kurie gali padėti sutaupyti keliasdešimt eurų už šaldytuvo sunaudojamą elektros energiją per metus!